Китайці не перестають дивувати: “сміттєва” дорога

0

Швидкісна дорога, побудована зі сміття, буде введена в експлуатацію в Китаї, провінції Шенсі. Ця дорога побудована повністю зі сміттєвих відходів, а точніше – подушка дороги. Близько 6,000,000 будівельних відходів було використано для побудови даної дороги. Це приблизно 47 тонн на один кілометр покриття дороги.

Дорога, створена за допомогою рідкісної в світі технології, стала першою у всьому Китаї. Завдяки тому, що при будівництві використовувалися будівельні відходи, країні вдалося заощадити 3,400,000 тонн піску, які могли б бути використані при будівництві.

Це по-перше, а по-друге – була вирішена проблема з утилізацією величезної кількості будівельного сміття, оскільки більш ніж 6,000,000 тонн будівельних відходів потрібно було утилізувати. А щоб зробити таке, було потрібно для початку виділити понад 200 га землі для такої кількості сміття.

Дана дорога становить 122 км в довжину, пролягаючи в прівінціі Сіань. Дана технологія будування доріг дозволила заощадити близько 3,400,000 мільйона кубометрів піску і приблизно 32 тонни вугілля, які можна було б використовувати при стандартній споруди дорогі.


Не пропустіть