Розсекречена кількість звільнених патрульних поліцейських

0

Департамент патрульної поліції повідомив, скільки співробітників вже довелося звільнити з початку запуску цієї служби, пише autocentre.ua.

Як йдеться у відповіді Департаменту патрульної поліції Нацполіціі на запит, станом на 17 грудня 2015 з патрульної поліції України звільнено 103 співробітники. Правоохоронці також повідомляють, що найбільша кількість співробітників, що не відповідають критеріям нової української поліції, виявилося в Києві.

«З Департаменту патрульної поліції звільнено 103 людини, серед яких: з Управління патрульної поліції Києва – 41 співробітник, з Управління патрульної поліції Одеси – 19 співробітників, з них четверо – з негативних мотивів; з Управління патрульної поліції Харкова – 25 співробітників », – йдеться в офіційній відповіді Управління патрульної поліції.

Нагадаємо, що патрульна поліція вперше запрацювала в Києві, де співробітники вийшли на своє перше патрулювання 4 липня 2015, а вже 31 липня заступник міністра МВС Ека Згуладзе відзвітувала про 12 звільнених співробітників столичної поліції.


Не пропустіть