Водії, будьте обережні: в Україні склалася критична ситуація з аварійністю

0

Водії, будьте уважні і обережні – в Україні склалася критична ситуація з аварійністю, пише autocentre.ua.

situatsiya-s-avariynostyu-v-ukraine-kriticheskaya

У Національній поліції України ситуацію називають складною, однак, якщо проаналізувати надану правоохоронцями карту нашої країни за аварійністю можна відзначити – в 7 регіонах (Волинської, Львівської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Полтавської та Луганській області) кількість аварій на дорогах за станом на 11- 12 січня 2016 виросла на 50% і більше. Таке зростання аварійності самі правоохоронці характеризують критичним! При цьому найбільш стабільна ситуація спостерігається в південно-східних регіонах (див. еарту). Всього ж з початку року в Україні зафіксовано 630 ДТП, в яких 11 осіб загинули та 83 були травмовані.

У Нацполіціі основною причиною зростання аварійності з початку поточного року називають складні погодні умови, які багато вітчизняних автомобілістів недооцінюють. Наслідком подібної необережності якраз і стають дорожні пригоди.

Враховуючи подібну ситуацію, правоохоронці закликають водіїв бути більш уважними і зібраними за кермом, не здійснювати необдуманих маневрів, дотримуватися безпечної швидкості руху в залежності від дорожньої ситуації, а при погіршенні погодних умов – за можливості утриматися від керування особистим автотранспортом.


Не пропустіть