Автомобіль, який отримав приз за кращий дизайн у Детройті

0

Серед численних світових прем’єр Детройтського автосалону зовсім не загубилися і американські компанії, продукцію яких ми практично не бачимо. Можна було б обійти увагою, наприклад, концепт Buick Avista. Але не тут-то було, пише motorglobe.org.

Мало того, що цим купе, побудованим за класичною формулою 2+2, Buick вирішив відродити традиції своїх спортивних моделей, презентація закінчилася врученням головного призу автосалону за дизайн концепт-кара. Називається цей почесний кубок EyesOn Design Awards.

Купе Avista – це дійсно повернення до класики. Це не Roadmaster, звичайно, на Riviera початку сімдесятих автори озиралися. Вже після вручення почесної нагороди керівники проекту, зокрема Брайан Несбітт, говорив про спадщину. Він згадав і про недавні нагороди Buick. Багато хто пам’ятає Buick Avenir, наприклад.

Що ж до Avista, то якщо вона все ж піде в серію, що тепер дуже серйозно обговорюється у вищих колах General Motors, то вона стане прямим конкурентом Chevrolet Camaro і Cadillac ATS. Ці машини співставні за розмірами, та й за «зарядженістю» близькі.

Передбачається, що під капотом Avista стоятиме V-подібна шістка бітурбо потужністю 400 к.с., які через 8-діапазонну автоматичну коробку передач будуть передаватися на задню вісь. Так що класика в чистому вигляді.


Не пропустіть