В Україні продають стильний кастом на базі ГАЗ-21 «Волга» за величезні гроші

Якось ми вже писали про крутий кастом ГАЗ-21 «Волга» з V8, який зробив один умілець з Одеси. Тоді він був далекий від завершення, але, здається, роботи підійшли до кінця, і творець вирішив виставити його на продаж за 46 300 доларів США, пише ТМ.

В якості основи для створення унікальної «Волги» була використана рама від американського автомобіля Buick Electra 1972 року випуску. Так, тепер це рамний автомобіль. Під капотом знаходиться 5,7-літровий двигун Chevrolet V8 потужністю 280 к.с., який з’єднаний з автоматичною коробкою передач.

Кузов змінився практично до невпізнання, зберігши при цьому фірмові риси. «Волга» стала довшою на 21 сантиметр і ширше на 15 сантиметрів. Особливо цікаво виглядає задня частина з тонкими смужками задніх ліхтарів, які інтегровані в розвинені плавники.

Салон зберіг передню панель і рульове колесо від оригінального ГАЗ-21 «Волга». Хоча це, здається, все, що залишилося від радянського седана. Салон практично повністю обшитий шкірою білого, синього і коричневого кольорів, а оснащення включає ABS, кондиціонер, електропакет і потужну аудіосистему з сабвуфером.

Ось що пише продавець про автомобіль в оголошенні:

Ексклюзивний автомобіль, побудований на спецзамовлення. Неперевершений дизайн привертає погляди людей і знавців стилю. Автомобіль зручний, як для щоденного використання в особистому житті власника, так і твори фурору на офіційних зустрічах.


Не пропустіть