Автомобіль, який розкупили за два місяці до прем’єри

0

Компанія Lamborghini припинила прийом замовлень на екстремальний суперкар, який випустять на честь сторіччя з дня народження засновника італійської марки Ферруччо Ламборгіні, народженого 28 квітня 1916. Публічна прем’єра новинки повинна відбутися в березні на Женевському автосалоні, пише viknaodessa.od.ua.

Про це повідомляє видання Autocar, якому також вдалося дізнатися ціну автомобіля – 2,2 мільйона євро. Офіційно машина анонсована була. У вересні про її швидку появу повідомляли європейські ЗМІ. Тоді стало відомо, що автомобіль випустять обмеженим тиражем в 20 екземплярів за ціною близько мільйона євро кожен.

За уточненими даними, тираж становитиме 40 машин – 20 купе і 20 родстерів. Назву автомобіля також офіційно не підтверджено. Ймовірно, суперкар буде називатися Centenario LP770-4 V12. Його побудують на базі «зарядженої» модифікації суперкара Aventador – LP750-4 SV (SuperVeloce). Centenario LP770-4 V12 оснастять 12-циліндровим 6,5-літровим атмосферним двигуном, віддачу якого збільшать з 750 до 770 кінських сил. Новинка зможе набирати першу “сотню” за 2,7 секунди – на 0,1 секунди швидше SuperVeloce. Максимальна швидкість перевищить 350 кілометрів на годину.


Не пропустіть