Рейтинг автомобілів, які продають «зі сльозами на очах»

Американське аналітичне агентство iSeeCars провело дослідження, щоб з’ясувати, які нові автомобілі найдовше затримуються в руках перших покупців.

Експерти прийшли до висновку, що найдовше американці не хочуть розлучатися з кросоверами і позашляховиками. Проаналізувавши статистику продажів понад 6 млн автомобілів, які отримали другого власника, дослідники з’ясували, що середній термін перебування в одних руках автомобіля з першої десятки складає 8,5 років.

На двох перших місцях влаштувалися кросовер Ford Expedition і спортивне купе Chevrolet Corvette. Прийом Corvette є в десятці єдиною спортивною моделлю, з якою власники розлучаються з небажанням.

Третє місце зайняв позашляховик Toyota Sequoia, створений на базі пікапа Tundra. Він не так багато програв лідерам рейтингу – його продають через 8,9 року. На четвертій позиції ще одна Toyota – 4Runner, середньорозмірний кросовер, час володіння яким в середньому становить 8,8 року.

Замкнув п’ятірку Toyota Avalon – бізнес-седан, популярний в США. Ford Explorer і повнорозмірний позашляховик Chevrolet Suburban змінюють господарів в середньому через 8,4 року, Honda Accord, Ford Taurus і Honda Odyssey перепродуються в середню через 8,3 року.

Якщо ж говорити про бренди, то тут за часом володіння превалює Toyota – 7,8 року. Далі йдуть Acura (7,6 року), Subaru (7,3 року), Chrysler (7,3 року), Dodge / Ram (7,2 року), Chevrolet (7,2 року), Ford (7,2 року ), Mitsubishi (7,1 року), Porsche (7 років).

Джерело avtoblog.ua

Не пропустіть