Дуель ГАЗ-66 і Suzuki Jimny з-під льоду (Відео)

Дивовижний тест-драйв двох легендарних повнопривідних автомобілів ГАЗ-66 і Suzuki Jimny показує їх неймовірні позашляхові можливості.

Приємно подивитися на що здатні два автомобіля, які відносяться до абсолютно різних класів. ГАЗ-66 або в народі шишига – армійський автомобіль, споряджена маса якого 3,5 т. А Suzuki Jimny – компактний позашляховик, що важить трохи більше тонни. Незважаючи на відмінність у вагових категоріях цих бійців бездоріжжя звели в очному поєдинку.

Відзначимо, що обидва автомобілі дещо відрізнялися від серійних. Так, ГАЗ-66 отримав дизельний двигун від трактора Belarus і коробку передач від ЗІЛ. А також шини від БТР. Встановлено дві лебідки (спереду і ззаду), також «зіловску», з тяговим зусиллям до 30 т. До переваг «шишиги» можна віднести не тільки відмінну геометрію прохідності, а й систему централізованої підкачки шин, завдяки якій тиск можна змінювати прямо на ходу.

Що ж стосується Suzuki Jimny – для тесту вибрали машину попереднього покоління, так як нове з’явилося зовсім недавно. Джип отримав посилену підвіску і колеса збільшеного діаметру.

Позашляховиків з двох різних світів належало пройти складні спецділянки. По-перше, машини повинні були вибратися із замерзлого озера, попередньо провалившись під лід. А по-друге, заїхати на крутий піщаний берег – з підйомом крутизною під 45 градусів.

Як видно, обидва автомобілі гідно подолали всі підготовлені для них пастки. Suzuki Jimny довів, що він супер позашляховик в своєму класі, а ГАЗ-66 – в своєму.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть