“Богдан” зробив гучну заяву про український громадський транспорт

Вимоги належної якості для громадського транспорту повинні бути прописані у законах України. Життя та здоров’я пасажирів має охоронятися державою, наголосив прес-секретар корпорації «Богдан» Сергій Красуля у своєму блозі «Чи виїдуть українські міста-мільйонники із заторів?».

«В Україні належні транспортні засоби – лише ініціатива самих виробників, і норма жодним чином не закріплена в документах. Як наслідок – чималою кількістю міст продовжує і надалі курсувати застаріла техніка, часто малогабаритна, яка лише засмічує і завантажує дороги, а не рятує від колапсу. Відсутність прописаних норм дає зелено світло як місцевій владі, так і приватним перевізникам порушувати права пасажирів», – зауважив він.

Сергій Красуля звернув увагу, що саме великий транспорт вирішує проблему якості перевезень, а також є ефективним методом зменшення заторів у містах. Прес-секретар корпорації пояснив, що габаритні засоби перевезення транспортують у 25 разів більше людей, ніж приватні авто.

Водночас він додав, що проїзд містом має забезпечувати нова якісна техніка: до того ж українські виробники вже пропонують такі автобуси та тролейбуси європейського зразка.

Джерело bogdan.com.ua

Не пропустіть