Які машини можуть подешевшати

0

У той час, як російські автомобілі подорожчають через введення спецмита, б/в іномарки, згідно із законопроектом №3251, можуть значно подешевшати, пише autodriving.net.

Акцизний збір, який на даний момент діє на потримані іномарки, пропонують прирівняти до того, який платять за нові автомобілі. Так, акцизний податок на новий легковий автомобіль з бензиновим двигуном об’ємом від 1,5 до 2,2 літра становить 0,276 євро за 1 куб. см, а на 4-річну машину з такими ж параметрами — 1,643 євро за куб. см.

В асоціації «Укравтопром» впевнені, якщо законопроект приймуть, це буде черговий «удар» по українському виробнику.

Крім того, в кінці минулого року Рада скасувала імпортний збір на автомобілі та складові частини в розмірі 5%. У результаті чого частка автомобілів, що відповідають стандарту Євро-5, може подешевшати на 3-4%, вважає Олег Назаренко. У той же час скасування імпортного збору компенсує подорожчання автомобілів Євро-4, ввезення яких з цього року заборонене.

«З цього року ввозяться тільки Євро-5 автомобілі, вони дорожчі, ніж Євро-4. Ціна на них може зрости на 200-500 доларів, але якраз це може компенсуватися за рахунок скасування імпортного збору», — зауважив експерт.

Загалом у Всеукраїнській Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів прогнозують, що в 2016-му році ситуація на автомобільному ринку практично не зміниться.


Не пропустіть