Компанія Tesla передумала закривати свої магазини

Виробник електромобілів Tesla відмовився від планів закрити більшість роздрібних магазинів, що дозволило б компанії знизити ціни на свою продукцію в середньому на 6%.

Tesla заявила, що в останні два тижні перевірила ефективність кожного зі своїх магазинів і вирішила закрити вдвічі менше торгових точок, ніж планувалося спочатку. Через це компанії доведеться підняти ціни на електромобілі в середньому на 3% по всьому світу.

Подорожчання відбудеться після 18 березня і торкнеться седана Model S і кросовера Model X. Підвищення цін не вплине на базову версію седана Model 3 за 35 тисяч доларів – тільки на дорожчу комплектацію моделі.

Model 3 – найдоступніший електромобіль в лінійці Tesla. Компанія довгий час не могла вийти на необхідні обсяги його виробництва, через що зазнавала збитків і стала об’єктом розслідування про обман інвесторів.

Model 3 випускається з 2017 року, але базова версія цієї моделі, що коштує 35 тисяч доларів, з’явилася в продажі тільки в березні. Ціна Model S почнеться від 70 тисяч доларів, Model X – від 79 тисяч доларів.

Джерело mixnews.lv

Не пропустіть