Які автобренди покинули авторинок України

0

Падіння попиту на автомобільному ринку змусило імпортерів відмовитися від “екзотики” і зосередитися на масових і продаваних моделях.

Складна ситуація на українському автомобільному ринку скоротила кількість представлених в нашій країні автомобільних марок, повідомляє AUTO-Consulting. Разом з тим, в 2015-му з’явилися і нові.

Причини, з яких в 2016-му ми вже не дорахуємося декількох автомобільних марок – зрозумілі. Падіння попиту змусило імпортерів відмовитися від “екзотики” і зосередитися на масових і продаваних моделях. Одиничні продажі, найчастіше, не можуть окупити офіційний супровід бренду: підтримку складу запчастин, гарантію, навчання персоналу, сертифікацію і цілий ряд інших заходів, які виконує офіційний імпортер. Не кажучи вже про просування та рекламу. Потягнути збиткові бренди сьогодні не в силах навіть найбільші корпорації.

Навіть, якщо це такий іменитий бренд, як, наприклад, Dodge. Після досить вдалих (або, як мінімум, яскравих) моделей Dodge Nitro, Dodge Caliber і Dodge Avenger, сьогодні ця марка офіційно вже не представлена ​​в Україні. Що вже говорити про менш іменитих і конкурентно стійких брендах. Деяких, підкосив стандарт Євро-5, який набув чинності з 1 січня 2016 р відповідати йому змогли вже не всі. У 2015-му в Україні офіційно припинилися продажі автомобілів іранського бренду Saipa. Малолітражки В-класу не виправдали бізнес-прогнозів за обсягами продажів і відповідали тільки стандарту Євро-4.


Не пропустіть