Поляки повернули до життя забуту марку авто

0

Польська компанія AK Motor International представила гоночний болід Syrena Meluznya R, а також пообіцяла налагодити серійне виробництво «цивільних» версій, пише autocentre.ua.

Кілька років тому в Польщі група ентузіастів створила компанію AK Motor International, яка ставила собі за мету відродити виробництво автомобілів під маркою Syrena. У нинішньому році проект став на крок ближче до реалізації. Зокрема, компанія представила повністю готовий до змагань гоночний автомобіль Syrena Meluznya R.

Автомобіль має сталеву просторову раму, а кузовні панелі виготовлені з композитних матеріалів. Завдяки цьому машина важить всього 1100 кг. Автомобіль побудований на основі Mitsubishi Lancer Evo X і успадкував від «донора» 2-літровий турбований мотор і повнопривідну трансмісію. За словами творців, гоночна модель здатна розганятися до першої «сотні» за 3,8 секунди. Всього буде побудовано 25 екземплярів гоночної машини.

Пізніше в цьому році в компанії обіцяють презентувати дорожню версію моделі. Вона отримає в своє розпорядження 1,5-літровий бензиновий атмосферний мотор і привід на передню вісь. Купе Meluznya обійдеться покупцям в 8000 євро.


Не пропустіть