Що модернізували в ЗАЗ Lanos і ЗАЗ Sens? Інфографіка

У конструкцію всіх автомобілів, що випускаються постійно, вносяться зміни. Не є винятком і вітчизняні автомобілі ЗАЗ, що випускаються на Запорізькому автомобілебудівному заводі, пише autocentre.ua.

lanos

Зокрема, в автомобілях ЗАЗ 2015 модельного року проводилися технічні зміни конструкторсько-технологічного плану, пов’язані з поліпшенням технології, уніфікації матеріалів і т.д., відбувалася робота з доведення автомобілів під нові вимоги законодавства України, які набирають чинності з 2016 р, повідомляє прес-служба підприємства. Йдеться про вступ в нашій країні екологічних норм Євро 5, які є обов’язковими для всіх автомобілів, вперше імпортованих і вироблених в нашій країні з 1 січня 2016 року.

Як повідомляють на ЗАЗі, основні зміни в конструкції за всіма автомобілям були розроблені, випробувані і сертифіковані протягом 2015 року та будуть впроваджені при виробництві в 2016 р. Випущені до цієї дати автомобілі можуть не містити даних нововведень.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Виталий

  евро-5 ЗАЗ не спасет, у тех же кацапов веста имеет хоть и тоже не ахти двигатель но он евро-5, но самое главное имеет системы ABS+BAS, Электронная система распределения тормозных усилий (EBD)
  Система курсовой устойчивости (ESC)
  Противобуксовочная система (TCS)
  Система помощи при трогании на подъеме (HSА). Круиз-контроль и ограничитель скорости
  Управление мультимедийной системой и круиз-контролем на руле
  Мультимедийная система с навигацией (7” цветной дисплей с TouchScreen, FM/AM с функцией RDS, USB, SD-карта, AUX, Bluetooth, Hands free), 6 динамиков. Что в итоге сводит ЗАЗ в помойную яму.