«Євробляхери» зробили українцям ведмежу послугу

На кордонах майже зникли черги через зменшення автівок на іноземній реєстрації. Про це розповів Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал, передає сайт Держприкордонслужби.

Він зазначив, що межах компетенції Державна прикордонна служба виконує режим в пунктах пропуску, тобто вживаються заходи з дотримання порядку і недопущення їх блокування.

Відповідаючи на питання як часто зараз, після зміни законодавства, автівки на іноземній реєстрації намагаються перетнути кордон, Петро Цигикал відмітив, що раніше це було часто до того часу, поки діяли терміни на розмитнення.

Читайте також Международный скандал: как девушка с эскорта разоблачила всю русскую верхушку (Видео)
«Сьогодні це поодинокі випадки, де, як кажуть – пройдуть чи не пройдуть… Але поки такого не виходить у них, і ми приймаємо відповідні рішення, і направляємо їх до митних підрозділів і заставляємо їх діяти в межах діючого законодавства», – розповів Петро Цигикал.

Голова ДПСУ додав, що черги на кордонах практично зникли.

«Ті люди, які жили в прикордонних районах, вони постійно повинні були раз в п’ять діб виїжджати і заїжджати. І тим самим створювали величезну кількість», – зазначив він і наголосив, що це стосується саме автівок на іноземній реєстрації.

«Сьогодні є невеличкі черги – це вантажні автомобілі і туристи, і так далі», – сказав Петро Цигикал.

Джерело uamotors.com.ua

Не пропустіть