На яких вантажівках IVECO виграла Дакар 2016 (фото)

0

AUTO-Consulting вже повідомляв про тріумф команди IVECO на Дакарі 2016. Всі 5 вантажівок, які брали участь у ралі-рейді, не тільки доїхали до фінішу, але троє з них увійшли до п’ятірки кращих. Це справжній тріумф команди і IVECO.

Жерар де Рой приніс команді Iveco перше місце в ралі «Дакар-2 016». Протягом другого тижня гонщик демонстрував стабільні результати і зумів повторити перемогу чотирирічної давності – знову за кермом капотної вантажівки Powerstar. У першу десятку загального заліку увійшли п’ять пілотів команди Iveco.

Свою перемогу де Рой присвятив штурману Юргену Дамен.

Третє місце зайняв аргентинський гонщик Федеріко Віллагра на автомобілі Powerstar, виправдавши очікування мільйонів місцевих уболівальників.

Тон ван Генугтен на вантажівці IVECO Trakker фінішував п’ятим. Пілот став справжнім відкриттям цього сезону: проходячи в складі групи технічної підтримки, він зміг добитися вражаючих результатів і обійти багатьох суперників.

Втім, Генугтен міг розраховувати і на більш високу позицію в турнірній таблиці, але пожертвував особистим часом, надавши в потрібний момент допомогу своїм колегам.

Іспанець Пеп Віла виявився менш вдалим в цей раз, але все ж зумів увійти в десятку лідерів. Всі етапи, незважаючи на виснажливу спеку, команда Iveco подолала досить впевнено, щоразу зміцнюючи свої позиції в загальному заліку.

На руку пілотам зіграла і безвідмовність вантажівок: серйозних неполадок не виникло.

IVECO стрімко мчали до перемоги. Показово, що вантажівки чемпіонської команди були оснащені також двигунами IVECO, до того ж у виконанні Євро-6. Серійні двигуни Cursor 13 Євро-6, допрацьовані у власному дослідницькому центрі FPT Industrial, працювали без нарікань при високих зовнішніх температурах і не доставили проблем учасникам команди.

Важливо відзначити, що навіть після всіх доопрацювань частка оригінальних заводських компонентів гоночних двигунів становила 70%.


Не пропустіть