В Україні придумали нове покарання для водіїв

В Україні запропонували дієвий спосіб карати невгамовних водіїв, які порушують правила дорожнього руху.

Дієвим заходом по боротьбі з порушниками правил дорожнього руху в Україні можуть стати примусові громадські роботи.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV Автоюрист Богдан Глядик. За словами фахівця, така міра буде особливо ефективною проти заможних порушників, які не дуже бояться грошових штрафів.

«Я не розумію, чому з санкцій прибирають таку міру покарання як громадські роботи. Для когось заплатити 40 тис. грн штрафу – не така велика проблема. Але якщо йому реально доведеться йти повз вулицю – для людини це навіть психологічно важко, особливо для людини, для якої 40 тис. грн штрафу не проблема», – заявив експерт.

Глядик закликав повернути в українське законодавство таку відповідальність, як громадські роботи.

«Фінансово людина не так сприймає навантаження, яке на нього йде, немає такого виховного характеру. А коли людина реально попрацює на користь держави – це інше питання», – пояснив він. При цьому юрист визнав, що VIP-порушники сьогодні матимуть можливість відкупитися від громадських робіт за хабар.

«Ми боремося з корупцією. Повинні бути заходи для контролю за виконанням покарань. Але таке покарання як громадські роботи обов’язково повинно бути, особливо за адміністративні правопорушення і особливо в сфері безпеки дорожнього руху», – підкреслив він.


Не пропустіть