В Україні запрацювали перші камери автоматичної фіксації

В Одесі встановили дві перші камери фіксації порушень ПДР, пише auto.mail.ru.

Поки встановлено два приладу «Перфект-4» на Конюшиновий міст у бік Одеси і у бік Києва. Прилади українського виробництва і пройшли всю метрологію та юстировку, на сьогоднішній день вони повністю відповідають законодавчій базі

Олександр Курінний
спеціаліст з систем автоматичної фіксації порушень ПДР

Камери можуть стежити за автомобілями на чотирьох смугах, фіксують швидкість і напрямок руху. При фіксації швидкості використовується ефект Доплера. Порушники потрапляють в окрему базу, де формується «лист щастя» з фотографією порушення, розповідь його обставин і так далі.

Сплатив установку камер не державний бюджет, а приватний інвестор – компанія «Каргон». Там розраховують протягом року поставити не менш 500 таких комплексів по всій області.

Нагадаємо, нещодавно в Україні був прийнятий закон, що дає можливість встановлювати камери фіксації швидкості на умовах державно-приватного партнерства. Однак підзаконні акти про повернення коштів так і не були прийняті, тому фірма «Каргон» поки працюватиме без особистого прибутку.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Вася

    Якась ФАНТАСТИКА ! Хто в нас працюе без прибутку ?!!! Що за байки ? От так і капають , течуть рікою , здерті з простих громадян гроші в потрібні кишені. Про яку метрологічну перевірку таких приладів можна говорити ? І до чого тут ЮСТИРОВКА ?! Куда вже та прокуратура дивиться ?