В Україні помітили автобус з декількома номерами

0

У Києві помітили бус з декількома номерами, пише segodnya.ua.

У столиці курсує маршрутка, на склі якої зазначено два номери – 820 і 565, а на додачу вивісили рекламний банер з телефонним номером таксі. Кияни вирішили розібратися, за яким з маршрутів все ж курсує загадковий автобус.

“Ми вчора провели перевірку на цьому маршруті і дійсно знайшли порушення. Автобус насправді курсує за маршрутом №565: станція метро” Петрівка “- аеропорт” Київ “. Перевізнику зробили попередження і повідомили, що якщо він не зніме зайві трафарети в терміновому порядку , то буде складено акт про порушення. А якщо у перевізника буде три таких акти, то він може позбутися можливості обслуговувати даний маршрут. Рекламний банер на лобовому склі теж з маршрутки знімуть – щоб не вводити пасажирів в оману “, – розповів Сергій Савтирь, начальник комунальної служби перевезень КМДА.

Він зазначив, що, за правилами, на маршрутках має бути всього три трафарети, що вказують маршрут: на лобовому склі і на бічній частині вказується номер і сам маршрут, а на задній частині авто – лише номер маршруту. Підсвічування трафарету необов’язкова.

У випадках порушень городяни можуть звертатися до Контактного центру мерії за телефоном 15-51 або залишити письмову скаргу на сайті 1551.gov. ua, і, при можливості, прикріпити фото.


Не пропустіть