Представлений електромобіль для найгірших доріг (Фото)

Американська компанія Nikola Motors представила новий електромобіль NZT, який призначений для найлютішого бездоріжжя. Електромобіль Nikola NZT побудований на базі армійського баггі Reckless. Про це повідомляє сайт автомобільних новин Autonews.ua.

Електромобіль Nikola NZT оснащується чотирма електромоторами і кількома батареями ємністю 125 кіловат-годин. Загальна потужність силової установки — 590 к.с. Розгін до 100 км/год займає 4 секунди. Запас ходу складає 240 км. Для повної підзарядки батарей потрібно 15 годин. Є можливість і швидкої підзарядки за 2 години.

Електромобіль Nikola NZT має кліренс 305 міліметрів, позашляхові 35-дюймові шини, абсолютно плоске днище і амортизатори Fox 3.0 з зовнішнім пропускним клапаном і ходом майже у півметра. Електрокар NZT здатний буксирувати причіп вагою до 1360 кг

Електромобіль Nikola NZT здатний подолати водні перешкоди глибиною до одного метра. Цей електромобіль можна занурити у воду на глибину до одного метра на 30 хвилин, і з ним нічого не трапиться.

Продажі електромобіля Nikola NZT заплановані на 2021 рік. Вартість базової моделі Nikola NZT – 80 тисяч доларів.


Не пропустіть