На що скаржаться розпещені “автохами”

0

«Розпещені автохами скаржаться, що в місті не будуються паркінги і їм ніде паркуватися», – повідомив на своїй сторінці в Facebook директор КП «Одестранспарксервіс» Cергій Дубенко.

«При цьому, як я вже писав неодноразово, в Європі та США, наприклад в Римі і НЙ, абсолютно нормальною щоденною практикою є парковка в чотирьох-п’яти кварталах від точки призначення через строгі штрафи за паркування в забороненому місці та дефіциту паркомісць. Але це абсолютно одеських автохамів не влаштовує: далеко топати. Вони звикли шукати паркувальне місце максимум в 100 метрах від необхідної адреси. Звідки випливає, що, за їхньою логікою, паркінги в Одесі повинні бути побудовані на кожному третьому кварталі, не менше. Інакше доведеться йти пішки чотири-п’ять кварталів, що автохамів абсолютно не влаштовує.

Вся Одеса – парковка і паркінг? Кожні три квартали? Ні… Топати автохамам таки доведеться. Або платити за штрафмайданчик та евакуацію + штраф. А в чотирьох-п’яти кварталах від будь-якої точки призначення в Одесі легко можна знайти місце для свого авто. Завжди знаходжу, закриваю авто і йду пішки. І вони будуть.

І так, в Європі число тих, хто їде на роботу на авто і залишає його на платній парковці на 8:00 – 20-30% не більше – це ДУЖЕ дороге задоволення. У нас же можливо на 8:00 залишити в самому центрі міста безкоштовно. А можна і на газоні кинути і на вузькому тротуарі. Поки що. Скоро це закінчиться », – підкреслив Сергій Дубенко.


Не пропустіть