Scania отримала рекордний контракт на вантажівки

0

Замовником 2000 вантажних автомобілів Scania стала британська транспортна компанія Eddie Stobart Limited та її дочірні компанії, зокрема AW Jenkinson Forestry Products.

Постачання техніки почнуться вже в березні 2016 і триватимуть протягом двох років. Це вже четверте велике замовлення від компанії Eddie Stobart Limited і її дочірніх компаній, яке отримала Scania у Великобританії. Два перших – по 1000 одиниць – були зроблені в 2010 році і 2012 роках, і ще один – на 1500 одиниць у 2014 році.

Більшість вантажівок будуть поставлені на умовах 36-місячних договорів лізингу, включаючи оплату дорожніх зборів і контракти на ремонт та обслуговування. Модельний ряд включає вантажівки G- і R- серій з кабінами Highline і двигунами потужністю 410 і 450 к. с.

«Scania вже давно стала провідним гравцем у нашому автопарку і ми із задоволенням вибрали цю марку знову, – розповідає Вільям Стобарт, голова ради директорів Eddie Stobart Limited. – Нас вразили економічні показники під час експлуатації вантажівок Scania, а також характеристики двигунів в 410 і 450 к.с. з системою SCR стандарту Євро 6.

Ці фактори, а також відповідний рівень сервісу в дилерській мережі Scania, стали вирішальними при виборі техніки на користь Scania ». Scania є найбільшим на ринку Великобританії постачальником вантажних автомобілів, міських і туристичних автобусів, промислових і суднових двигунів. Компанія надає широку сервісну підтримку і додаткові послуги клієнтам через сервісну мережу, яка налічує понад 90 сервісних центрів. У 2015 році частка Scania на ринку вантажівок у Великобританії становила 19.5%, а на ринку автобусів – 7%.


Не пропустіть