Scania отримала рекордний контракт на вантажівки

Замовником 2000 вантажних автомобілів Scania стала британська транспортна компанія Eddie Stobart Limited та її дочірні компанії, зокрема AW Jenkinson Forestry Products.

Постачання техніки почнуться вже в березні 2016 і триватимуть протягом двох років. Це вже четверте велике замовлення від компанії Eddie Stobart Limited і її дочірніх компаній, яке отримала Scania у Великобританії. Два перших – по 1000 одиниць – були зроблені в 2010 році і 2012 роках, і ще один – на 1500 одиниць у 2014 році.

Більшість вантажівок будуть поставлені на умовах 36-місячних договорів лізингу, включаючи оплату дорожніх зборів і контракти на ремонт та обслуговування. Модельний ряд включає вантажівки G- і R- серій з кабінами Highline і двигунами потужністю 410 і 450 к. с.

«Scania вже давно стала провідним гравцем у нашому автопарку і ми із задоволенням вибрали цю марку знову, – розповідає Вільям Стобарт, голова ради директорів Eddie Stobart Limited. – Нас вразили економічні показники під час експлуатації вантажівок Scania, а також характеристики двигунів в 410 і 450 к.с. з системою SCR стандарту Євро 6.

Ці фактори, а також відповідний рівень сервісу в дилерській мережі Scania, стали вирішальними при виборі техніки на користь Scania ». Scania є найбільшим на ринку Великобританії постачальником вантажних автомобілів, міських і туристичних автобусів, промислових і суднових двигунів. Компанія надає широку сервісну підтримку і додаткові послуги клієнтам через сервісну мережу, яка налічує понад 90 сервісних центрів. У 2015 році частка Scania на ринку вантажівок у Великобританії становила 19.5%, а на ринку автобусів – 7%.

Більше новин


Прокоментуй новину