Aston Martin Джеймса Бонда продадуть на аукціоні

0

За унікальний суперкар DB10 планують виручити понад 2 мільйонів доларів, пише auto.mail.ru.

Аукціонний дім Christie’s виставить на торги один з десяти суперкарів Aston Martin DB10, створених для зйомок фільму «Спектр» про Джеймса Бонда. Аукціон відбудеться 18 лютого в Лондоні, повідомляється на офіційному сайті аукціонного дому.

Aston Martin DB10 – автомобіль, створений на базі моделі V8 Vantage. Суперкар відрізняється унікальним вуглепластиковим кузовом, а також спеціальним салоном, зібраним вручну. У рух автомобіль Джеймса Бонда наводиться 4,7-літровим 436-сильним двигуном V8, що працює в парі з 6-ступінчастою механічною трансмісією. Вибір на користь останньої нібито пояснюється особистим уподобаннями суперагента, який, за легендою, любить перемикати передачі вручну.

Примірник, який виставляється на торги Christie’s, є одним з двох Aston Martin DB10, який не тільки знявся у фільмі «Спектр», а також виставлявся після прем’єри кінокартини. Ще однією особливістю даного екземпляра є автограф виконавця ролі Бонда – актора Деніела Крейга.

Початкова вартість автомобіля не називається, проте організатори розраховують, що Aston Martin DB10 піде з молотка за суму від 1 до 1,5 млн фунтів стерлінгів (1,5-2,24 млн доларів). Вся сума від продажу унікального суперкара буде передана благодійної організації «Лікарі без кордонів».


Не пропустіть