Українці скуповують електромобілі “секонд-хенд”

Поки автопром України здає позиції, в країні набирає темпи попит на електрокари. Так, за травень 2019 року українці придбали і поставили на облік 643 електромобіля: 610 легкових і 33 комерційних. У порівнянні з 2018 роком травневий попит на легкові електромобілі в Україні зріс майже в 1,5 рази, а на комерційні – на 43%.

“Травневий ринок комерційних автомобілів на електротязі складався виключно з імпортного “секонд-хенду” і не відрізнявся різноманітністю. Основну масу склали електромобілі моделі Renault Kangoo ZE, яких було зареєстровано 31 одиниця. Інші два авто – Nissan e-NV200″, – повідомляє Асоціація автовиробників України “Укравтопром”.

У той же час, в реєстраціях легкових електрокарів були присутні нові, але їх було 86 одиниць, а більшу частину (524 од.) склали старі автомобілі.

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається Nissan Leaf. Минулого місяця 329 цих авто поповнили автопарк країни. На другому місці – Tesla Model S, автомобілі цієї моделі вибрали 53 автомобіліста. Також у травневу п’ятірку найбільш затребуваних автомобілів з нульовим рівнем викидів увійшли: BMW i3 – 46 од.; FIAT 500е – 24 од.; Renault Zoe – 23 од.

Джерело ukr.segodnya.ua

Не пропустіть