Власникам щойно ввезених автівок спростять життя

В Україні сервісам із сертифікації щойно ввезених автівок спростять процедури.

Це може привести до розширення мережі таких центрів та уберегти від черг звичайних автомобілістів. Відповідне рішення 12 червня ухвалив Кабмін.

“Установи зможуть отримувати обов’язкові дозволи для роботи вибірково, а не на сертифікацію усіх видів техніки. Заявнику буде необхідно підтвердити свою компетентність та наявність обладнання не на всі типи транспортних засобів, а лише на ті, які підприємство бажає сертифікувати, йдеться у повідомленні відомства.

Якщо компанія планує сертифікувати лише легковики, то й обладнання та дозволи їй буде потрібно лише для роботи з такими авто.

В Уряді розраховують, що зменшення витрат на техніку та спрощення процедури отримання дозволів на роботу сприятиме розвитку цієї галузі та привабить сюди нові фірми.

В Україні діє 8 установ, які мають право надавати послугу сертифікації. Три із них розміщені у Києві. Додатково діють ще 4 підприємства, які призначені Мінекономрозвитку.

Потенційна користь для автомобілістів може полягати в тому, що органів сертифікації стане більше, а значить – не доведеться їхати документом за кількасот кілометрів.

Джерело gazeta.ua

Не пропустіть