Зеленський скасував указ Ющенка про спецсигнали на транспорті

Також президент визнав недійсними поправки, які стосувалися цього закону

Президент України Володимир Зеленський скасував указ екс-президента Віктора Ющенка, яким регулювався порядок встановлення сигнальних пристроїв (тобто – “мигалок”) на автомобілях і пункти, яким вносилися зміни до цього указу. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Своїм Указом №416 / 2019 Зеленський скасував Указ від 30 березня 2005 року № 567 “Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах”.

Президент визнав такими, що втратили силу п.6 ст. 1 Указу від 11 квітня 2008 року № 333 “Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України”, яким передбачено частину першу статті 1 цього Указу Президента України від 30 березня 2005 року після слів “служби безпеки України” доповнити словами “Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України”.

Також Зеленський визнав недійсним п.6 ст.1 Указу від 16 грудня 2014 року № 934 “Про внесення змін до деяких указів Президента України”, яким передбачено в частині першій статті 1 цього ж Указу слова “внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України” замінити словами “Національної гвардії України”.

Джерело 112.ua

Не пропустіть