Рідкісну версія культового Mitsubishi Pajero знайшли покинутим на звалищі (Фото)

У американського видання Autoblog є така цікава рубрика “самоцвіт звалища” – в ній журналісти висвітлюють цікаві екземпляри авто, які їм пощастило відшукати на звалищах Америки. І от однією з таких знахідок нещодавно став культовий Mitsubishi Montero, який в інших країнах, зокрема в Україні, відомий як Pajero!

Автомобіль 1990 року випуску, тобто це перше покоління позашляховика (його складали в 1985-1991 роках), яке вже стало доволі рідкісним порівняно з іншими генераціями. Знайшли машину на звалищі Денвера – найбільшого міста штату Колорадо.

Що цікаво, кузов Pajero зберігся в хорошому стані – він, як і раніше, блищить, немає ні натяку на іржу, хоча на правих задніх дверцятах є велика вм’ятина (не виключено, що її автомобіль отримав вже після “списання”). А от салон здається втомленим…

На одометрі позашляховика – понад 350 000 км. Загалом для сьогоднішніх автомобілів це солідний пробіг, але як для японця 1990-х років – явно небагато. Втім, як можна побачити на фото, Mitsubishi оснащений автоматичною коробкою передач, які в ту пору ще були далекими від досконалості – якби в машині стояла “механіка”, найімовірніше, вона досі служила б своєму власникові вірою і правдою.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть