Поліція пояснила, як в Україні будуть повертати техогляд для автомобілів

У поліції пояснили, що в Україні обов’язковий техогляд для автомобілів, законопроект про введення якого вже пройшов громадське обговорення, можуть впроваджувати поетапно протягом п’яти років. Про це повідомляє автомобільний портал Autonews.ua.

Повернеться чи ні обов’язковий техогляд для легкових автомобілів, все залежить від того, яким буде новий уряд України, які політичні партії пройдуть на виборах у Верховну Раду, які коаліції сформуються в парламенті.

Владислав Криклій, який очолює Головний сервісний центр МВС, вважає, що для того, щоб техогляд не став проблемою для автовласників, його потрібно впроваджувати поетапно. Наприклад, на першому етапі достатньо ввести обов’язковий техогляд для автомобілів, на які встановлюють ГБО. При переобладнанні на газ можна одночасно проводити техогляд. У цілому цей процес може розтягнутися на кілька років, щоб він не був болючим для автомобілістів.

Також наголошується, що уряд підготував законопроект, що передбачає обов’язковий техогляд легкових автомобілів з 1 січня 2022 року. Пропонується штрафувати на 1700 грн осіб, які запізнилися пройти техогляд.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть