Компанія Renault представила мільйонний екземпляр марки автомобіля Kangoo

0

Відомий французький автомобільний бренд Renault може похвалитися дуже успішним веденням бізнесу на різних авторинках. І ось буквально вчора в мережі Інтернет з’явилися відомості про нове досягнення компанії, пише wordyou.ru.

Виходячи з повідомлення співробітників прес-служби бренду, на французькому заводі марки відбувся випуск мільйонного екземпляра моделі Kangoo. Примітно, що автомобіль був проведений на заводі марки в місті Мобеж.

На світовому ринку автомобіля модель Kangoo завоювала найбільшу популярність з бензиновими моторами. Велика частина транспортних засобів цього бренду авто випускаються з заводу марки якраз з цим типом мотора. Але 7 відсотків автомобілів випущені з турбо-дизельними моторами, а ще 3 відсотки автомобілів традиційно випускаються з конвеєра заводу з електродвигунами.

Автомобіль користується високою популярністю на багатьох автомобільних ринках: зокрема, найбільше автомобілів продається в Японії і Європі.

Найвигіднішим для бізнесменів є варіант автомобіля з електричною силовою установкою. Він істотно знижує ціну автомобіля і зменшує витрати на його експлуатацію, в порівнянні з дизельною установкою.


Не пропустіть