Бронеавтомобіль і всюдихід Turkar почали випробовувати українські прикордонники (Фото)

У четвер, 23 червня на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби в Черкаській області почалися випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffalo.

Випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffal турецького виробництва стартували на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби імені генерала-майора І. Момота, що в Черкаській області. Випробовування техніки проходить за участю досвідчених фахівців автомобільного та бронетанкового забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. Крім того до заходу долучилися представники Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Національної поліції України та представники заводу-виробника.

Turkar CCVTECH

Метою випробувань прототипу командно-штабної машини і автомобіля підвищеної прохідності Turkar є перевірка експлуатаційних характеристик і отримання інформації щодо зміни кількісних і якісних показників технічного стану та надійності об’єктів в різних умовах експлуатації для визначення особливостей його експлуатації за результатами отриманого досвіду, повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби.

«Згідно із затвердженою програмою, випробування будуть проходити протягом 30 днів. У цей період будуть відслідковуватися технічні можливості цих автомобілів під час їх експлуатації», – зазначив заступник директора Департаменту – начальника управління озброєння і техніки Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби полковник Сергій Букоемскій. Також він додав, що «під час випробування машин буде здійснено пробіг по всіх видах доріг і будуть перевірені їх можливості в польових умовах, які максимально наближені до реальних бойових».

За результатами перевірки буде визначено, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі в зоні АТО».

2-10

3-5


Не пропустіть