Новий український бронеавтомобіль буде купувати Франція (Фото)

Новітній український бронеавтомобіль «ВАРТА» викликав великий інтерес на виставці озброєння у Франції, пише hyser.com.ua

Особливий інтерес авто викликало саме у представників французької делегації.

За словами організаторів, «в цьому році на ювілейній виставці очікується більше 57 000 відвідувачів і 214 офіційних делегацій з 94 країн світу».

Інтерес у відвідувачів і учасників виставки викликав спеціалізований броньований автомобіль «ВАРТА», який нещодавно випустили і розробили в Україні.

Машина сконструйована і виготовлена ​​на виробничому підприємстві Українська бронетехніка.

На ринку машини MRAP (англ- mine resistant ambush protected) не новинка, але СБА «ВАРТА» заявила про себе, як авто продумане до дрібниць і компонуванням і увагою до деталей.

У базовій комплектації машина має значний арсенал функцій: централізована автоматична система підкачки шин, фільтровентиляцийна установка, система пожежогасіння в моторному відділенні та відділенні десанту, витяжку порохових газів, камери переднього і заднього виду. Все це в комплекті з потужним позашляховим шасі і броньованим корпусом робить СБА «ВАРТА» дуже привабливим на ринку озброєння.

5-4

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Вадим

    Так що вміємо робити , як та кажуть ;”На рівні “! Чорт візьми!!!!!!!!!

  • Просто Квашин

    Коррупция процветает…Этот говноавтомобиль рекламируют день и ночь, дабы сыграли многомиллионные откаты за принятие этого чучела на вооружение.А нормальный “Дозор” пытаются всеми способами запороть…Почему откаты за говноВарту ???? Разработчиком бронемашины является зарегистрированная в Киеве украинская частная компания «Українська бронетехніка» (ранее не имевшая опыта разработки и изготовления бронетехники – до лета 2014 года она называлась ООО «Укрглавпак» и специализировалась на производстве пластмассовой тары и оптовой торговле)[

  • автолюбитель

    Японцы одно время тоже покупали КРАЗы и делали от 5 до 7-ми малолитражек………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!