Українська армія знайшла заміну «УАЗам», «ГАЗонам» і «ЗІЛам» (Фото)

Військова комісія рекомендувала Міністерству оборони України прийняти на озброєння повнопривідних «корейців» і «китайців»

В останні роки українська армія отримувала тільки важку техніку КрАЗ і МАЗ, проте ніша легких і середніх вантажівок, яку рані займали російські ГАЗ-66 і ЗІЛ-131 виявилася незаповненою. Тепер, як повідомляє avtoblog.ua, на зміну «ГАЗонам» і «ЗІЛам» прийдуть повнопривідні вантажівки Hyundai HD65 і HD120.

8907c080c269127e2b1d7a14a114e545_orig

Відзначається, що повнопривідні «корейці» понад півтора року проходили випробування в діючій військовій частині на території проведення АТО. За результатами цих випробувань військова комісія рекомендувала Міністерству оборони України вивчити можливість прийняття на озброєння таких машин.

Як легкої вантажівки, медичного транспорту та патрульного автомобіля військовим рекомендовано використовувати китайські повнопривідні пікапи Great Wall Wingle 5, яким предстоїть замінити «козликів» УАЗ-3151 і «буханця» УАЗ-3909.

ff21846796c3a41ac4f609cdfa73927c_orig

Довгий час нехватку легкових позашляховиків заповнювали постачанням машин від волонтерів. Однак тепер забезпечувати військових технікою буде держава. Випускати армійські модифікації вантажівок і пікапів планує корпорація «Богдан Моторс», яка запустить для цього Черкаський завод.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Ого

  Коротше, вальцман і тут отримає прибутки… Добре “гарантувати” самому собі бабло ! так війна на донбасі перетвориться на столітню !

  • Цікаво

   До того ж виникає питання, як проявить себе така техніка в умовах військового побуту? На відміну від тих же УАЗів, що ще довго будуть виконувати свою роботу

 • Иван

  Скептиків, які прийдуть розповідати що то Порошенко набиває собі кишені, прошу не турбуватися. Необізнаним, котрих можна купити на брехню пояснюю: Корпорація «Богдан», у власності якої є Черкаський автозавод Петру Порошенко не належить. І не належала. Він був лише співвласником. Свою частку в корпорації він продав ще на початку 2009 року

  • САНЯ

   ПАШОЛ НАХУЙ ЖОПОЛИЗ ВАЛЬЦМАНА

 • Esfil

  Корпорація БОГДАН (принаймні коли я там працював) належала нашому “вельми шановному” президенту. Так от я думаю, шо зараз якщо не власник, то дивіденти він від цих “цивільних” вантаживочок буде мати не хилі! Як не пам’ятаю хто висловився: ЦЕ НАЙ ЗАПОЛІТИЗОВАНА ВІЙНА В СВІТІ!!!!!!!!