Китайську копію “Гелендвагена” закували в броню (Фото)

У позашляховика Beijing Auto BJ80, який ретельно копіює знаменитий німецький позашляховик, з’явилася броневерсія.

Позашляховик BJ80, випущений компанією BAIC, є клоном культового “Гелендевагена”. Модель нещодавно вийшла на ринок Піднебесної, де пропонується за 288-298 тисяч юанів (від $42 600 до 44 000) — це відверто недешево, але втричі менше, ніж просять за базовий Mercedes-Benz G-класу. Тепер китайці вирішили піти далі і побудували броньовану версію “псевдогеліка”, яка адресована багатій публіці. Машину оснастили бронесклом і обважили зовні куленепробивними панелями, що кардинально змінило вигляд позашляховика.

Ось тільки якісно захист пасажирів від нападу BJ80 Riot Control Car забезпечити не зможе. По-перше, нічого не сказано про доопрацювання днища і, відповідно, невідомо, як модель буде чинити опір підриву. По-друге, в даху залишився величезний скляний люк, куди “погані хлопці” можуть запросто закинути гранату.

В іншому це звичайний BJ80, оснащений 250-сильної турбочетвіркою Saab і 6-ступінчастим автоматом. Привід — постійний повний, із заниженою передачею. А ось ціну обіцяють розкрити тільки потенційному покупцеві.

0702_w1

5298_w2

http://f1analytic.com/


Не пропустіть