ЗСУ отримали новітні бронемашини «Кугуар»

Кременчуцький автозавод поставив Держприкордонслужбі України партію легких бронеавтомобілів «Кугуар» для перевезення військовослужбовців по дорогах з різним покриттям і бездоріжжю, повідомляє сайт підприємства, пише sundaynews.info.

Відмінність цього автомобіля полягає в п’ятисторонньому бронюванні пасажирського відділення. Днище броньовиків витримує одночасний підрив еквівалента двох німецьких ручних гранат DM-51. Крім того, бронезащита встановлена за крилами, перед моторним відсіком і в задніх колісних арках «кугуар».

За словами розробників, куля, випущена під будь-яким кутом до поверхні автомобіля, не може проникнути всередину, не зустрівши на своєму шляху броні.

Спеціальні кулестійкі вставки в колеса можуть бути встановлені додатково. На даху також може бути встановлена ​​поворотна вежа.

Потужність двигуна становить 218 кінських сил, а максимальна швидкість 105 кілометрів на годину.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Lucky2710 ua

  При чем тут ЗСУ???
  ЗСУ ездит на дровах.

 • Николай

  При чем здесь ЗСУ, когда машины передали погранцам?
  “Днище … витримує … підрив … DM-51” – а если одна МОН-90 и 100? Да и кто будет закладывать 2 штуки DM-51, которых нет на Украине, когда полно ТМ-72.
  “куля … не може проникнути всередину, не зустрівши … броні.” – то-есть, она туда, хоть и повстречав броню, все-же проникает. Пипец броня!!!
  Да про обычный КРАЗ говорили – у него спереди 2 метра жизни!
  Зачем этот металлолом когда есть БМП и БТР, с такими же характеристиками? Или погранцам впадло ездить на ЗиЛ-131 и ГАЗ-66.