Українські прикордонники отримають потужного «Тритона» (Фото)

Прикордонники будуть патрулювати кордон на бронеавтомобілі «Тритон». Перші зразки нової автомобільної техніки вже готові до подолання бездоріжжя і виконання завдань.

Про це повідомляє zik.ua.

Бронеавтомобіль «Тритон», був розроблений на київському заводі «Ленінська кузня» і спочатку планувався як ББМ-амфібія. Але для Прикордонної служби була представлена ​​тільки сухопутна модифікація. За своїми характеристиками, ББМ «Тритон» відноситься до класу легких бронетранспортерів.

Машина має бронювання, відповідає другому рівню STANAG 4569. «Тритон» здатний захистити екіпаж при підриві протитанкової міни потужністю до 6 кг вибухівки. Для ефективного спостереження за обстановкою на кордоні машина оснащена комплексом наземної розвідки, зокрема радіолокаційною станцією і тепловізійною установкою. «Тритон» може перевозити додатково до 4 осіб наряду у віддалені зони, де вони зможуть в автономному режимі нести службу до 7 діб. Для цього бронемашина оснащена дизель-генератором, автономним опаленням та системою кондиціонування. Для передачі даних на «Тритон» встановлена ​​супутникова система.


Не пропустіть