Продемонстрували легкий тактичний автомобіль для українських розвідників (Відео)

На виставці «Зброя та безпека 2017» в Києві дебютував легкий тактичний автомобіль (ЛТА), розроблений українською компанією «Техімпекс».

На виставці «Зброя та безпека 2017» в Києві на стенді компанії «Техімпекс» можна побачити цікавий легкий тактичний автомобіль – ЛТА. Це фактично баггі, яке можна використовувати в різних цілях.

Як дозорно-розвідувальний автомобіль, машину вогневої підтримки підрозділів, для доставки боєприпасів, для патрулювання, перевезення поранених або в якості командно-штабного.

ЛТА оснащується легким кузовом і має повну масу 1270 кг. При цьому машина укомплектована 2,0-літровим турбодизелем потужністю 240 к.с. і та може розвивати швидкість до 130 км/год.

Привід – на задні колеса. Запас ходу – до 570 км. ЛТА може долати підйоми і узгір’я крутизною 45 градусів. Радіус розвороту складає 8,7 м. У комплектацію входить лебідка з тяговим зусиллям 2,5 т. Машина оснащена радіостанцією Motorolla 460.

Як озброєння на ЛТА можуть встановлюватися 12,7-мм кулемет або кулемет 7,62 мм, автоматичний гранатомет УГС-17 калібру 30 мм або УАГ-40 в 40 мм. Турель для кулемета/гранатомета знаходиться за передніми сидіннями, ще далі – сидіння для стрілка.

Джерело autocentre.ua


Не пропустіть