Українські КрАЗи бачили в Малайзії (Фото)

«АвтоКрАЗ» показав свою продукцію на 6-й міжнародній виставці Defence Services Asia-2018 (DSA), що відбулася 16-19 квітня в Куала-Лумпур (Малайзія).

DSA – один з провідних форумів озброєння і військової техніки Азіатського регіону, входить до п’ятірки найбільших світових оборонних виставок. Тематика виставки – озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку і озброєння.

Кременчуцький автозавод разом з іншими українськими підприємствами ОПК представляв свої перспективні розробки на національному експозиція ГК «Укроборонпром».

Потенційні замовники Південно-Азіатського регіону знайомилися з військовою технікою КрАЗ – серійною і новою, яку завод освоїв в останні роки.

Для «КрАЗу» участь в малайзійській виставці – це можливість в одному місці зустрітися з численними партнерами по Південно-східній Азії, зокрема Малайзії, Індонезії, Таїланду, М’янми, Бангладеш.

З огляду на те, що випадкових відвідувачів на цьому військовому форумі не було, а основна публіка – профі, військові різних спеціальностей, пов’язаних з експлуатацією військової техніки, менеджери автозаводу мали можливість конкретного діалогу з потенційним клієнтом.

Один з важливих питань, яке обговорювалося в ході зустрічей, – специфічні вимоги операторів техніки з безлічі країн цього регіону.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть