Стало відомо, скільки нових «Богданів» отримала українська армія

Корпорація «Богдан» 2018 реалізувала свої плани щодо поставок модернізованої військової техніки української армії. Ці машини успішно завершили випробування і тепер забезпечують потреби військових на передовій, замінюючи стару і ненадійну радянську техніку. Про це повідомляє прес-центр корпорації.

«Потужності нашого підприємства готові до збільшення замовлень від Міноборони – автопарк військових повинна повністю перейти на нову техніку, і «Богдан Моторс» здатний допомогти армії в оснащенні сучасною технікою українського виробництва», – зазначив прес-секретар “Богдана” Сергій Красуля.

Він нагадав, що в грудні в ЗСУ було передано 20 вантажівок «Богдан 6317» в присутності президента Петра Порошенка. Всього в цьому році корпорація передала армії 200 таких автомобілів.

Виробничі можливості Черкаського заводу корпорації «Богдан» дозволяють виробляти до 500 одиниць вантажівок 6317 – це значно перевищує обсяг замовлення на ці автомобілі. Також він нагадав, що такі багатоцільові автомобілі обладнані потужними шестициліндровими дизельними двигунами з турбонаддувом, потужність яких становить 280 к.с. Вони здатні розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тонн і можуть перевозити 50 осіб відповідно обладнаному для цього кузові.

Крім того, в листопаді компанія достроково виконала контракт на вироблення та постачання ЗСУ санітарних машин «Богдан 2251». Ця техніка призначена для вивезення поранених і подальшої евакуації в медичних лікувальних закладів. Також в гарячих точках районів проведення Операції Об’єднаних сил можна помітити і багатоцільові позашляховики «Богдан 2351» з двигуном потужністю 143 к/с. Вони замінюють радянські УАЗи, додав прес-секретар компанії.

Раніше повідомлялося і про успішні випробування військовими мінометного комплекс в «Барс-8ММК», який був створений на базі бронеавтомобіля «Барс-8». Це авто з шасі підвищеної прохідності, колісною формулою 4×4 і з 6,7-літровим турбодизелем двигуном має протимінний і балістичний бронезахист, системи забезпечення життєдіяльності екіпажу, засоби зв’язку і навігації, прилади нічного і денного спостереження і інше важливе для військових оснащення.

Військова техніка Черкаського автозаводу «Богдан Моторс» користується попитом серед військових, пройшла випробування і постійно модернізується відповідно до побажань ЗСУ, а потужності підприємства готові до збільшення замовлень від Міноборони і задоволення потреб армії.


Не пропустіть