КрАЗ виготовив шасі для вітчизняного ракетного комплексу (Фото)

Український виробник вантажної та спеціальної техніки «АвтоКрАЗ» у перших числах 2019 року відвантажив нове повнопривідне шасі КрАЗ-7634НЕ колісної формули 8х8.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Очікується, що на шасі КрАЗ-7634НЕ буде виконана пускова установка ракетного комплексу «Нептун», відповідні роботи з дообладнання будуть проводитись на одному з підприємств українського оборонно-промислового комплексу.

Раніше в інтерв’ю програмі «Донбас Реалії» Командувач ВМС ЗС України Ігор Воронченко розказав, що випробування мобільного протикорабельного комплексу берегового базування будуть проведені в кінці квітня, на початку травня 2019-го року.

Самохідне шасі вантажопідйомністю 27 т призначене для монтажу важкого спецобладнання. Від своїх попередників воно відрізняється більш потужним – 460 к.с. – двигуном та автоматичною коробкою передач, максимальний крутний момент якої розрахований на 2500 Н/м. Таке агрегатування спільно з прохідною трансмісією дозволяє реалізувати високі тягово-динамічні характеристики автомобіля. Також на вимогу замовника вихлопна система розміщена між 1 та 2 мостами із вихлопом на праву сторону по ходу руху автомобіля, а замість двох паливних баків прямокутної форми по 350 л встановлені два по 165 л круглого перетину.

Автомобіль із компонувальною схемою «кабіна перед двигуном» має монтажну довжину рами 8080 мм, зовнішній мінімальний габаритний радіус повороту – 14 м. Шасі має першу і другу керовані осі, всі мости – ведучі. Рульовий механізм – інтегрального типу з вбудованим гідравлічним підсилювачем, який дозволяє знизити зусилля на рульовому колесі до 10 кгс, що значно знижує стомлюваність водія. Повний привід усіх коліс забезпечує експлуатацію цього самохідного транспортного засобу в умовах бездоріжжя.

Кабіна – із високими ергономічними показниками, має низьку посадку – 2800 мм (для порівняння: у КрАЗ-7140Н6 (8х6) – 3170 мм), яка дозволяє зручно розташовувати над дахом кабіни різне спецобладнання, а широке лобове скло забезпечує відмінний огляд дороги. Кабіна, а також кожух двигуна, пофарбовані у зелений захисний матовий колір.

Джерело sts.sumy.ua

Не пропустіть