З’явилися перші фото електромобіля Apple

Американське видання Motor Trend змоделювало майбутній електрокар Apple на основі відомих характеристик, пише radio24.ua

У Мережі вже давно з’явилася інформація про те, що Apple почала розробку свого власного електромобіля. Офіційно такий план IT-гігант ще не підтвердив, однак журналістам вдалося дізнатися деякі моменти майбутнього проекту, зокрема, подробиці про наймання фахівців з Ford і Tesla і навіть очікувані терміни виходу електрокара.

Однак деякі пішли ще далі: видання Motor Trend змоделювало майбутній електрокар від Apple, виходячи з його відомих характеристик. Ресурс зібрав команду фахівців з транспортного дизайну, доповненої реальності, особистої мобільності та 3d-візуалізації.

Про технічні характеристики Apple Car невідомо практично нічого. Тим не менш, деякі джерела заявляють, що електромобіль отримає запас ходу не менше однієї тисячі кілометрів, а повністю заряджати свій акумулятор він зможе за 30 хвилин. Також, передбачається, що машину оснастять функцією автономного водіння.


Не пропустіть