“Мерседес” показав дизайн майбутніх моделей

У майбутніх компактних машин “Мерседеса” буде більш “м’язистий” капот з великими поздовжніми ребрами, дуже короткі звіси і велика решітка радіатора з вертикальними планками

Компанія Mercedes-Benz представила на моторшоу в Шанхаї прототип під назвою Concept A Sedan. Він дає уявлення про те, який будуть вигляд мати всі майбутні компактні моделі німецької марки, включаючи, як і випливає з назви, чотиридверний A-Class наступного покоління, – передає “Мотор”.

Габаритна довжина прототипу становить 4569 міліметрів, ширина – 1869 міліметрів, а висота – 1463 міліметрів. Вперше елементи дизайну цього концепт-кара показали в січні цього року на скульптурі Aesthetics A: у майбутніх компактних машин “Мерседеса” буде більш “м’язистий” капот з великими поздовжніми ребрами, дуже короткі звіси і велика решітка радіатора з вертикальними планками, схожа на ту, яка використовується на рестайлинговом Mercedes SL і AMG GT R.

Поки це лише шоу-кар і даних про силову установку компанія не наводить. Нинішній серійний Mercedes-Benz CLA пропонується на російському ринку в модифікаціях з 150- і 211-сильними двигунами, переднім або повним приводом, а також в “зарядженій” версії з дволітровим турбомотором, що видає 381 силу.

Наступний A-Class буде побудований на модульній платформі MFA і зможе конкурувати з чотирьохдверними версіями Audi A3 і BMW 1-Series. Також в сімейство, створене на базі цього шасі, увійде кросовер, який за розмірами виявиться близький до B-Class. Він повинен буде зайняти в лінійці марки місце на сходинку вище GLA.

Серійний A-Class нового покоління повинен з’явитися в 2018 році.Не пропустіть