Як виглядатимуть нові автомобілі «Акура»

Погортайте нашу галерею, розгляньте всі нюанси автомобіля, який отримав назву Acura Precision. Адже саме цей концепт показує, як будуть виглядати в найближчому майбутньому всі автомобілі марки «Акура», пише auto.mail.ru.

Precision вийшов досить великим – довжина машини більше 5,1 метра (тобто серійна версія седана буде змагатися, наприклад, з Mercedes-Benz S-класу або Jaguar XJ). Та й колісна база тут пристойна – майже 3,1 м, що гарантує величезний запас простору не тільки спереду, але і на другому ряду крісел.

При цьому самі творці всіляко підкреслюють, що перед нами «спортивний» автомобіль (судячи з усього, спортивними зараз зобов’язані бути всі без винятку автомобілі). І щоб підкреслити всю спортивність Precision, були встановлені величезні 22-дюймові диски з покришками Michelin Pilot Super Sport, так звані «гоночні» крісла і «гоночне» рульове колесо. Плюс, Precision дістав якусь нову систему, яка зможе заздалегідь впізнавати, хто збирається сісти за кермо – чоловік або, скажімо, дружина. І вона зможе заздалегідь настроювати всі персональні налаштування.


Не пропустіть