Новий кросовер Mitsubishi: перше зображення

Японський автовиробник поділився першою інформацією про новинку, прем’єра якої відбудеться восени 2016 року у Паризькому автосалоні, пише auto.mail.ru.

Концептуальний автомобіль, покликаний втілити «новий рівень комфорту в сегменті SUV-купе» отримає назву Mitsubishi Ground Tourer. Про це йдеться в офіційному повідомленні японської марки.

По першому тизері складно судити про зовнішність Mitsubishi Ground Tourer. Проте, по зображенню видно, що автомобіль отримає масивні бампери, нову оптику, а також низьку лінію даху. Виробник обіцяє, що дизайн нового кросовера буде втілювати в собі чотири ключові елементи: «доповнені можливості», «високофункціональну красу», «традиційну японську якість» і «значний крутний момент».

Що ж до техніки, то відомо, що Mitsubishi Ground Tourer буде або електромобілем, або гібридом. «Будучи безумовним флагманом в розробках автомобільних електро-технологій (PHEV), Mitsubishi в повній мірі втілює їх в концепт-карі Mitsubishi Ground Tourer, дозволяючи досягти бездоганного рівня управління на складних ділянках дороги, надаючи максимальний рівень комфорту пасажирам в поєднанні з відточеною елегантністю в дизайні інтер’єру автомобіля», – сказано в повідомленні японської компанії.

Подальші подробиці про новинку не наводяться.

399843cc89f553b17bca8d6a448d117f_orig


Не пропустіть