Продемонстрували Infiniti QX50 з революційним двигуном

У Шанхаї публіці показали концепт нового Infiniti QX50, який повинен стати першою машиною, оснащеною «ДВЗ нового покоління»

Infiniti продовжує возити по виставках концепт кросовера QX50 другого покоління. Але офіційних подробиць дуже мало! Незважаючи на те, що машину спершу показали в Детройті, а тепер в Шанхаї. По всій видимості, в новому паркетнику занадто багато технічних нововведень, і запуск серійної версії моделі затягується.

Згадуючи «технічні нововведення», ми, в першу чергу, маємо на увазі без перебільшення революційний 4-циліндровий бензиновий двигун Nissan 2.0 VC-T, в якому реалізована схема зміни ступеня стиснення (від 8,0:1 до 14,0:1) – таких моторів більше не робить ніхто на планеті!

Також відомо, що новий QX50 буде побудований на новій «поперечній» передньопривідній платформі (у нинішнього Infiniti QX50 двигун розташований подовжньо, а «основні» привідні колеса – задні), так що повний привід якщо і запланований, то тільки для топових версій паркетника.

Ще одне нововведення – система напівавтономного водіння ProPilot, яка зможе взяти керування автомобілем на себе. Правда, поки ніссановский автопілот не дуже розумний: з аналогічною системою мінівен Nissan Serena здатний рухатися тільки по шосе зі швидкістю від 30 до 100 км/год і лише по заздалегідь обраній смузі.

Той екземпляр, що показали китайській публіці на Шанхайському автосалоні – фактично передсерійний автомобіль, а серійний варіант очікується до кінця цього року. Цікаво, як буде себе почувати мудрований мотор зі змінним ступенем стиснення, коли новинка добереться до нас?Не пропустіть