Запорожець майбутнього: продемонстрували, як може виглядати наш автопром

У Мережі з’явилися зображення «відродженої» радянської моделі, яка могла б стати «вбивцею ВАЗа».

Скетчі нового купе під назвою Таврія «М» 2019 представив російський дизайнер з Казані Олександр Шторм. Раніше художник прославився завдяки зображенням концептуальної «Волги» з 2020 року, а тепер показав, як би могла б виглядати перспективна модель Запорізького автомобільного заводу.

Треба відзначити, що автомобіль виглядає дійсно привабливо. Чого варті дах і оптика, в якій проглядаються риси «горбатого» «Запорожця» ЗАЗ-965. За словами Шторми, проектування нової «Таврії» вже закінчено, а в 2018 році відбудеться презентація концептуального автомобіля – спочатку в Києві, а потім у Москві. Потім в 2019 році може початися і можливе серійне виробництво новинки.

Правда, тут потрібно зробити кілька дуже важливих застережень. Як і у випадку з «Волгою майбутнього» ми маємо справу лише з приватними скетчами, які не мають відношення до Запорізького автозаводу. Більш того, формально і самого автозаводу не існує – в грудні 2016 року акціонери українського підприємства змінили форму власності і назва компанії – тепер вона називається «Промінвест». Та й ситуація на ЗАЗі, як би він не називався, не з тих, щоб братися за такі амбітні проекти на кшталт нової «Таврії». Наприклад, за весь 2016 рік компанія випустила лише 403 автомобіля, а більшу частину часу конвеєр простоював. Зараз же на підприємстві займаються пошуком інвесторів, які могли б перезапустити завод.

Проте, Таврія «М» 2019 викликала справжній успіх в мережі, а деякі користувачі вже встигли охрестити її «вбивцею ВАЗа».

Джерело autotheme.info


Не пропустіть