Нова інформація про пікап Mercedes

0

Mercedes останнім часом мало що повідомляє про свої майбутні пікапи, але з’явилися деякі нові деталі, пише avtovesti.com.

За інформацією видання пікап недавно обговорювався на «надсекретному австралійському дизайн-форумі». Люди, присутні на заході, сказали, що вантажівка отримає ім’я X- або Z-Class. Назва X-Class вважається керівництвом більш підходящим, оскільки вони вважають, що вона має на увазі міцність і позашляхові можливості.

Незалежно від того, як буде названа серійна модель, вона, як повідомляється, буде пропонуватися в трьох різних версіях. Варіанти початкового рівня, швидше за все, будуть спрямовані на покупців традиційних пікапів, тоді як топові моделі отримають висококласний інтер’єр у стилі B-Class.

Склад силової гами поки невідомий, але, в нього увійде, мінімум два дизельні двигуни. За неофіційною інформацією, моделі початкового рівня будуть використовувати 2,3-літровий 4-циліндровий мотор потужністю 187 к.с. і 450 Нм крутного моменту. Топові варіанти будуть пропонуватися з опціональним 6-циліндровим двигуном, що розвиває 255 к.с. і 550 Нм крутного моменту.

Вантажівка буде представлений в кінці десятиліття і базуватиметься на одній платформі з Nissan NP300 / Navara. Незважаючи на це, в компанії вже раніше заявили, що модель буде володіти «всіма відмінними рисами й особливостями Mercedes-Benz».


Не пропустіть