«Вбивця Tesla»: китайський елeктрoкрoсoвeр Aion LX вийшoв на ринoк (Фото)

У Китаї почалися продажі електричного кросовера Aion LX, розглянутого в якості конкурента для автомобілів Tesla. На відміну від більшості китайських електромобілів, створених на базі існуючих моделей, SUV є повністю новою розробкою на основі передових технологічних рішень.

Модель має довжину кузова 4786 мм, а колісна база в 2920 мм забезпечує простір в салоні. Зовнішність виділяється купеподібними обводами, висувними дверними ручками і мінімальною довжиною обвісів.

В стильному інтер’єрі домінує величезний дисплей, який об’єднує приладову панель і мультимедіа-комплекс, причому останній має невеликий кут повороту в бік водія. Використовувані крісла відрізняються розвиненою підтримкою, а центральний тунель при великій ширині практично позбавлений кнопок.

Всього кросовер пропонується в трьох версіях. Базовий LX60 має єдиний 184-сильний електромотор з приводом на передню вісь. Ємності його акумуляторів досить для подолання 500 кілометрів. Більш просунутий LX70 практично ідентичний за винятком потужності двигуна в 204 «коні».

Старша версія LX80 відрізняється вже кардинально. Пара електромоторів загальною продуктивністю в 408 к.с. забезпечують кросоверу прекрасну динаміку розгону на рівні 3.9 секунди до «сотні». Така схема забезпечує Aion LX наявність повного приводу, а більш ємкі акумулятори забезпечують автономність на рівні 650 кілометрів.

Мінімальний цінник моделі в Китаї починається з 250 тисяч юанів, що становить близько 880 тис. грн.


Не пропустіть