У Мережі показали унікальний тюнінг для нового Chevrolet Corvette

Нове покоління Chevrolet Corvette C8 стало унікальним для моделі з величезною історією. Компанія вперше вирішила розмістити мотор за пасажирами, і це привертає величезну увагу. Тому дизайнери вирішили створити новий широкий обвіс.

Незалежні дизайнери HugoSilva Designs вже представили власний варіант комплексного обважування для нового Chevrolet Corvette C8. Незважаючи на те, що модель з’явиться на руках у своїх власників тільки в наступному році, вона вже отримала безліч варіантів тюнінгу. Це пов’язано з популярністю, історією, що йде в минуле століття, а також з новою концепцією спорткара. Тепер він средньомоторний із заднім розташуванням силового агрегату.

На рендерах нам показали неймовірно широкий боді-кіт з величезними крилами, виразним дизайном передньої частини і великими повітрозабірниками. В очі також кидаються унікальні легкосплавні диски з тонкими спицями, негативний розвал коліс, а також занижена підвіска. Корма також отримала новий дизайн з переглянутим бампером, дифузором і вихлопними наконечниками. Масивний спойлер тільки додає агресивний образ моделі.

Виробництво нового Chevrolet Corvette почнеться в лютому 2020 року. Причому компанія значно затримала випуск через страйк профспілки. Вона фактично зупинила заводи General Motors на шість тижнів.


Не пропустіть