Hyundai приступив до серійного виробництва нової Elantra (Фото)

Hyundai офіційно запустив свій абсолютно новий Elantra 2021 і Elantra Hybrid в The Lot Studios в Західному Голлівуді зі спеціальною подією, і це ознаменувало світовий дебют останньої версії популярного компактного седана.

Схоже, Hyundai повертається до того, що ми бачили на Sonata YF, дуже успішному седані середнього розміру. «Хоча деякі виробники більше не бачать цінності в автомобільній частини бізнесу, ми покращуємо, пропонуючи абсолютно нову модель з газовими і гібридними трансмісіями», – сказав Брайан Сміт, головний операційний директор Hyundai Motor America. «Ми продали більш 3,4 млн Elantras тут, в США, і більш 13,8 млн по всьому світу, і цей новий, захоплюючий погляд викличе хвилювання у цілого нового покоління покупців. Потім, опинившись всередині, вони полюблять всі прогресивні риси».

Абсолютно новий Elantra – компактний седан, яким хоче керувати наступне покоління водіїв. Це для клієнтів, які є прагматичними і розумними, але руйнівними і завжди ставлять під сумнів традиції. Цей зухвалий і невідповідний спосіб мислення очевидний в прогресивній і захоплюючій Elantra. Це забезпечує кращу мобільність, оскільки Hyundai стає «провайдером інтелектуальних мобільних рішень» майбутнього.


Не пропустіть