Стартувало виробництво китайської копії Toyota RAV4

Toyota RAV4 – вельми привабливий, надійний і потужний автомобіль. Він має велики попит серед автолюбителів, пише infokava.com.

Автомобільна компанія CHTC, яка знаходиться в Китаї, збирається почати виробництво копії RAV4. Цей кросовер приваблює як автолюбителів, так і автомобільні компанії, які створюють копії.

CHTC вже зробила концепт, який показала на китайському автосалоні, де багато автолюбителів і критиків помітили явні подібності. Відмінності були тільки в передній решітці радіатора та фари зазнали змін, а в іншому автомобіль дуже схожий на популярний кросовер.

Довжина автомобіля – 4 295 мм, а ширина – 1770 мм, що стосується висоти, то вона дорівнює 1720 мм. Позашляховик від CHTC оснащуватиметься двигуном, обсяг якого становить 1,6 літра і видає потужність в 112 кінських сил.

Чи буде цей автомобіль мати попит на європейському ринку, чи ні, ми дізнаємося на початку літа, саме на цей час заплановано початок продажів.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Так себе

  Это всего лишь копия . Похожая на RAV , но не более того . Китайпром – то же , что Таврия , только с понтами . Гниют на ура .

  • Lifan-овод

   Владею китайским автомобилем Lifan 520 с 2009г. и как-то не заметил активного процесса гниения! Не стоит судить весь китайский автопром по Chery другим дешевым автомобилям!
   Кто-то и ВАЗ с Lanos покупает и хвалит!